StandEvi; Organik yapısında endüstriyel tasarım, Ar-Ge ve mühendislik ekipleri bulunduran, profesyonel kadrosuyla firmaların marka bilinirlikleri ve satış hacmini artırmaya yönelik kurumsal tanıtım ve reklam faaliyetleri ile ilgili anahtar teslim hizmet veren bir reklam firmasıdır.

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçesinde yönetim ofisimiz bulunmaktadır. Üretim hatlarımız Ataşehir, Sancaktepe sınırları içerisinde toplam 3.500m2 kapalı, 1.000m2 açık alan olmak üzere toplam 4.500m2 alandan oluşmaktadır. Üretim tesislerimizde plastik, ahşap, hafif metal, ağır metal, pleksiglass, foreks vb. materyaller işlenmekte olup ayrıca iç ve dış mekan dijital baskı teknolojileriyle üretim yapan makine parkurumuz bulunmaktadır.

Faaliyet alanlarımız içerisinde AVM Satış kioskları, P.O.P Stand ve POSM ürünleri, iç mekan ve dış mekan dijital baskı hizmetleri, komple mağaza dekorasyonu projelerinizde ölçü keşif, tasarım, projelendirme, üretim, lojistik, montaj ve satış sonrası servis hizmetleri yer almaktadır. Proje yönetimi gösteren takım arkadaşlarımız, konusunda uzman 7/24 ulaşılabilir ve anlık taleplerinizle ilgili çözüm sunarak beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilir profesyonelliktedir.

Saygılarımızla.
StandEvi

Grup Şirketleri